Özel Batı Antalya Psikoteknik Merkezi

Demre

Demre’nin İlk Psikoteknik Merkezi 

Demre Psikoteknik

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Psikoteknik Belgesi için başvuracağınız psikoteknik merkezi açılmıştır.

Psikolog Ahmet Naim Gürgen’in hizmet verdiği Batı Antalya’nın ilk Demre Psikoteknik merkezi Kumluca Hasan Tuna Caddesi’ndedir.

Demre Psikoteknik raporu almak için ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte Psikoteknik Merkezimize gelerek Psikoteknik Test Uygulamasına katılmalısınız.

Demre Psikoteknik Belgesini; trafik ihlali nedeniyle ehliyetine el konulanlar, işe giriş esnasında işverenin istediği yada ticari araç kullanımında 5 yılda bir yenilemelisiniz.

Demre Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Kumluca’da sizleri beklemektedir.

Ahmet Naim Gürgen

Psikolog

2019 yılında Batı Antalya bölgesinde ilk psikoteknik merkezini kuran Ahmet Naim Gürgen, genç ve dinamik kadrosu ile Psikoteknik Raporu konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Verdiği Hizmetler: Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik Belgesi İçin Yapmamız Gerekenler

14.01.2020 tarihli 23642684.010.99.96 sayılı yazı ile yapmamız gerekenler ;

1 – Ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte işyerimize gelerek yaklaşık 1 saat süren Psikoteknik Test Uygulamasına girmeniz gerekmektedir.

2 – Psikiyatrik Muayene

a) Sürücü hangi ilçede özel sağlık tesisinde psikoteknik muayene olmuş ise, 16 TL ücreti maliye müdürlüğüne veya ziraat bankasına yatırıp o ilçede bulunan İlçe Sağlık Müdürlüğüne giderek dekont karşılığında raporunu onaylatacaktır.

 b) Kamu sağlık tesislerinde muayene olan sürücülerden hastane tarafından muayene bedeli 50 TL tahsil edilecek. Ayrıca onay için ücret tahsil edilmeyip onayını başhekim yada başhekim yardımcılarınca yapılacaktır.

Hemen Randevu Al

Hemen randevu almak için formu doldurun yada telefon ile iletişime geçin.

[contact-form-7 id=”5″ /]
Psikoteknik Hakkında Detaylı Bilgi

Bizi Hemen Arayın

Psikoteknik ile alakalı bilgi almak için hemen iletişime geçin.