Özel Batı Antalya Psikoteknik Merkezi

Finike

Finike’nın İlk Psikoteknik Merkezi 

Finike Psikoteknik

Finike ve Batı Antalya bölgesinin ilk psikoteknik değerlendirme merkezi siz vatandaşlarımız için açılmıştır. Psikolog ahmet Naim Gürgen’in Kumluca’da hizmet vermeye başladığı psikoteknik merkezine siz vatandaşlarımızı bekliyoruz. Finike de psikoteknik raporu almak için yapmanız gereken ehliyet ve kimliğiniz ile Kumluca’da ki psikoteknik merkezimize gelmeniz gerekmektedir.

Gerek trafik cezalarından dolayı ehliyetlerine el konulan vatandaşlarımız gerekse işe ilk giriş esnasında işverenlerin istediği gerekse ticari araç kullanımında 5 yılda yenilenen bir psikoteknik raporu için hemen Özel Batı Antalya Psikoteknik Değerlendirme Merkezinde siz Finike’li vatandaşlarımızı bekliyoruz olacağız.

Finike psikoteknik raporu alabilmek adına ehliyet ve kimliğiniz ile merkezimize gelerek Psikoteknik Test uygulamamıza katılmalısınız.

Ahmet Naim Gürgen

Psikolog

2019 yılında Batı Antalya bölgesinde ilk psikoteknik merkezini kuran Ahmet Naim Gürgen, genç ve dinamik kadrosu ile Psikoteknik Raporu konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Verdiği Hizmetler: Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik Belgesi İçin Yapmamız Gerekenler

14.01.2020 tarihli 23642684.010.99.96 sayılı yazı ile yapmamız gerekenler ;

1 – Ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte işyerimize gelerek yaklaşık 1 saat süren Psikoteknik Test Uygulamasına girmeniz gerekmektedir.

2 – Psikiyatrik Muayene

a) Sürücü hangi ilçede özel sağlık tesisinde psikoteknik muayene olmuş ise, 16 TL ücreti maliye müdürlüğüne veya ziraat bankasına yatırıp o ilçede bulunan İlçe Sağlık Müdürlüğüne giderek dekont karşılığında raporunu onaylatacaktır.

 b) Kamu sağlık tesislerinde muayene olan sürücülerden hastane tarafından muayene bedeli 50 TL tahsil edilecek. Ayrıca onay için ücret tahsil edilmeyip onayını başhekim yada başhekim yardımcılarınca yapılacaktır.

Hemen Randevu Al

Hemen randevu almak için formu doldurun yada telefon ile iletişime geçin.

[contact-form-7 id=”5″ /]
Psikoteknik Hakkında Detaylı Bilgi

Bizi Hemen Arayın

Psikoteknik ile alakalı bilgi almak için hemen iletişime geçin.