Özel Batı Antalya Psikoteknik Merkezi

Kaş

Kaş’ın İlk Psikoteknik Merkezi 

Kaş Psikoteknik

Antalya’nın Kaş ilçesi dünyanın sayılı güzel yerlerinden birisidir. Kaş ilçesine hizmet veren bir Psikoteknik merkezi açılmıştır.

Batı Antalya’nın ilk Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Kumluca’da Psikolog Ahmet Naim Gürgen tarafından hizmete açılmıştır.

Kaş Psikoteknik Raporu, Kaş Psikoteknik Belgesi almak için hemen ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte Psikoteknik merkezimize gelerek yaklaşık 1 saat sürecek olan Psikoteknik Test Uygulamasına katılmalısınız.

Kaş Psikoteknik Raporu konusunda sizlere ilgi ve alakayla destek verecek olan Psikolog Ahmet Naim Gürgen Psşkoteknik belgesi almanız adına sizlere yardımcı olacaktır.

Kaş psikoteknik belgesi almak için sizlere Özel Batı Antalya Psikoteknik Değerlendirme Merkezimize bekliyoruz.

Ahmet Naim Gürgen

Psikolog

2019 yılında Batı Antalya bölgesinde ilk psikoteknik merkezini kuran Ahmet Naim Gürgen, genç ve dinamik kadrosu ile Psikoteknik Raporu konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Verdiği Hizmetler: Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik Belgesi İçin Yapmamız Gerekenler

14.01.2020 tarihli 23642684.010.99.96 sayılı yazı ile yapmamız gerekenler ;

1 – Ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte işyerimize gelerek yaklaşık 1 saat süren Psikoteknik Test Uygulamasına girmeniz gerekmektedir.

2 – Psikiyatrik Muayene

a) Sürücü hangi ilçede özel sağlık tesisinde psikoteknik muayene olmuş ise, 16 TL ücreti maliye müdürlüğüne veya ziraat bankasına yatırıp o ilçede bulunan İlçe Sağlık Müdürlüğüne giderek dekont karşılığında raporunu onaylatacaktır.

 b) Kamu sağlık tesislerinde muayene olan sürücülerden hastane tarafından muayene bedeli 50 TL tahsil edilecek. Ayrıca onay için ücret tahsil edilmeyip onayını başhekim yada başhekim yardımcılarınca yapılacaktır.

Hemen Randevu Al

Hemen randevu almak için formu doldurun yada telefon ile iletişime geçin.

[contact-form-7 id=”5″ /]
Psikoteknik Hakkında Detaylı Bilgi

Bizi Hemen Arayın

Psikoteknik ile alakalı bilgi almak için hemen iletişime geçin.