Özel Batı Antalya Psikoteknik Merkezi

Kumluca

Kumluca’nın İlk Psikoteknik Merkezi 

Kumluca Psikoteknik

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Psikoteknik Belgesi için başvuracağınız psikoteknik merkezi açılmıştır. Psikolog Ahmet Naim Gürgen’in hizmet verdiği Batı Antalya’nın ilk Kumluca Psikoteknik merkezi Hasan Tuna Caddesi’ndedir. Kumluca merkezdeki Psikoteknik Değerlendirme Merkezimizde işe giriş esnasında işverenlerin istediği Psikoteknik Raporu yada ehliyeti kaptıranların da ihtiyaç duyduğu psikoteknik belgesini alabilmeniz adına size yardımcı olmaktayız.

Psikolog Ahmet Naim Gürgen gözetiminde Psikoteknik belgesi için hemen Kumluca’da bulunan Psikoteknik merkezime ehliyetiniz ve kimliğiniz ile birlikte gelmeniz gerekmektedir.  Kumluca Psikoteknik belgesi almak için ilk olarak 1 saat sürecek olan Psikoteknik Test Uygulamasına katılmanız gerekmektedir. Kumluca Psikoteknik Raporu için Özel Batı Antalya Psikoteknik Değerlendirme Merkezi iletişim bilgileri sayfasından bizimle irtibat kurabilir hemen randevunuzu alabilirsiniz.

2020 Kumluca Psikoteknik Raporu, Kumluca Psikoteknik Belgesi, Kumluca Psikoteknik Belgesi Kaç para? Kumluca psikoteknik nereden alınır? Kumluca Psikoteknik belgesi nasıl alınır. 2020 Psikoteknik fiyatları, 2020 psikoteknik raporu kaç para? gibi aramalarla kumluca psikoteknik raporu almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdan iletişim kurabilir.

Ahmet Naim Gürgen

Psikolog

2019 yılında Batı Antalya bölgesinde ilk psikoteknik merkezini kuran Ahmet Naim Gürgen, genç ve dinamik kadrosu ile Psikoteknik Raporu konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Verdiği Hizmetler: Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik Belgesi İçin Yapmamız Gerekenler

14.01.2020 tarihli 23642684.010.99.96 sayılı yazı ile yapmamız gerekenler ;

1 – Ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte işyerimize gelerek yaklaşık 1 saat süren Psikoteknik Test Uygulamasına girmeniz gerekmektedir.

2 – Psikiyatrik Muayene

a) Sürücü hangi ilçede özel sağlık tesisinde psikoteknik muayene olmuş ise, 16 TL ücreti maliye müdürlüğüne veya ziraat bankasına yatırıp o ilçede bulunan İlçe Sağlık Müdürlüğüne giderek dekont karşılığında raporunu onaylatacaktır.

 b) Kamu sağlık tesislerinde muayene olan sürücülerden hastane tarafından muayene bedeli 50 TL tahsil edilecek. Ayrıca onay için ücret tahsil edilmeyip onayını başhekim yada başhekim yardımcılarınca yapılacaktır.

Hemen Randevu Al

Hemen randevu almak için formu doldurun yada telefon ile iletişime geçin.

[contact-form-7 id=”5″ /]
Psikoteknik Hakkında Detaylı Bilgi

Bizi Hemen Arayın

Psikoteknik ile alakalı bilgi almak için hemen iletişime geçin.